Przejdź do treści

Wszystkie produkty

8001 produktów
Nóż Tersa 60x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.060.02 Sale

Nóż Tersa 60x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.060.02

ITA TOOLS
73,90 zł 83,04 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 80x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.080.01 Sale

Nóż Tersa 80x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.080.01

ITA TOOLS
13,88 zł 15,60 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 80x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.080.02 Sale

Nóż Tersa 80x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.080.02

ITA TOOLS
97,34 zł 109,37 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 90x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.090.01 Sale

Nóż Tersa 90x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.090.01

ITA TOOLS
15,02 zł 16,88 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 100x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.100.01 Sale

Nóż Tersa 100x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.100.01

ITA TOOLS
18,41 zł 20,69 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 100x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.100.02 Sale

Nóż Tersa 100x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.100.02

ITA TOOLS
120,79 zł 135,72 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 1050x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.1050.01 Sale

Nóż Tersa 1050x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.1050.01

ITA TOOLS
136,22 zł 153,06 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 110x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.110.01 Sale

Nóż Tersa 110x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.110.01

ITA TOOLS
18,07 zł 20,31 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 110x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.110.02 Sale

Nóż Tersa 110x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.110.02

ITA TOOLS
132,46 zł 148,83 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 115x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.115.01 Sale

Nóż Tersa 115x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.115.01

ITA TOOLS
19,20 zł 21,57 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 120x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.120.02 Sale

Nóż Tersa 120x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.120.02

ITA TOOLS
144,23 zł 162,05 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 125x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.125.01 Sale

Nóż Tersa 125x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.125.01

ITA TOOLS
20,14 zł 22,63 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 130x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.130.01 Sale

Nóż Tersa 130x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.130.01

ITA TOOLS
22,99 zł 25,83 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 130x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.130.02 Sale

Nóż Tersa 130x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.130.02

ITA TOOLS
171,50 zł 192,69 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 140x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.140.01 Sale

Nóż Tersa 140x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.140.01

ITA TOOLS
22,59 zł 25,39 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 140x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.140.02 Sale

Nóż Tersa 140x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.140.02

ITA TOOLS
167,39 zł 188,08 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 150x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.150.01 Sale

Nóż Tersa 150x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.150.01

ITA TOOLS
23,72 zł 26,65 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 150x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.150.02 Sale

Nóż Tersa 150x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.150.02

ITA TOOLS
179,34 zł 201,51 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 160x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.160.02 Sale

Nóż Tersa 160x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.160.02

ITA TOOLS
190,83 zł 214,41 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 170x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.170.01 Sale

Nóż Tersa 170x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.170.01

ITA TOOLS
28,37 zł 31,88 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 170x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.170.02 Sale

Nóż Tersa 170x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.170.02

ITA TOOLS
202,78 zł 227,85 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 180x10x2,3 mm HM HM ITA TOOLS KS1.180.02 Sale

Nóż Tersa 180x10x2,3 mm HM HM ITA TOOLS KS1.180.02

ITA TOOLS
293,73 zł 330,03 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 185x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.185.01 Sale

Nóż Tersa 185x10x2,3 mm 18% (T1) HSS ITA TOOLS KS1.185.01

ITA TOOLS
28,24 zł 31,73 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa
Nóż Tersa 190x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.190.02 Sale

Nóż Tersa 190x10x2,3 mm HM ITA TOOLS KS1.190.02

ITA TOOLS
225,85 zł 253,76 zł
sklep-cmt.pl
Darmowa dostawa